Plastové

Systém S 8000 IQ
Systém S 9000 IQ
Farebné prevedenie
Starostlivosť o okná
  • Šesťkomorový systém, so stavebnou hĺbkou 74mm spĺňa všetko, čo vaše okno vyžaduje. Vynikajúca tepelná a zvuková izolácia, vyššia miera bezpečnosti a odolnosť voči poveternostným vplyvom sú len niektoré z vlastností, ktorými sa vyznačujú naše výrobky. Práve tepelno-izolačné hodnoty a ľahká údržba sú najlepšími argumentmi, prečo zvoliť plastov profily GEALAN z hľadiska hospodárnosti.
  • Tepelná izolácia – plastové okná z profilov GEALAN sú optimálne pre výraznú úsporu tepla, pretože už samotné tepelno-izolačné vlastnosti PVC zaručujú výbornú tepelnú izoláciu. Stavebná hĺbka 74mm v kombinácii so šiestimi komorami tieto vlastnosti ešte zvyšuje.
  • Zvuková izolácia – v posledných rokoch neustále stúpa hladina vonkajšieho hluku ako dôsledok zvýšenej dopravy. Účinnou ochranou sú práve plastové okná, kedy v kombinácii s adekvátnym zasklením možno dosiahnuť výrazného útlmu hluku, čím sa podstatne zväčší kvalita a pohoda bývania.
  • Bezpečnosť – ochrana a bezpečie patria medzi základné potreby človeka. U okien z profilov GEALAN sú stavebná hĺbka profilu, hrúbka materiálu, dodatočné bariéry a spoľahlivé uchytenie kovania k rámu presvedčivými argumentmi, ktoré zvyšujú ich bezpečnosť.
  • GECCO
  • Vetranie so samoreguláciou – Pravidelná výmena vzduchu medzi vonkajším a vnútorným prostredím je dôležitým predpokladom príjemnej klímy v miestnosti. Systematická regulácia vzdušnej vlhkosti a teploty v miestnosti zaisťuje, že zostanete uchránení pred plesňami. Tie sú dnes často dôsledkom veľkej tesnosti namontovaných okien. Z tohto dôvodu má GEALAN k dispozícii automatický vetrací systém GECCO (Gealan Clima Control), ktorý Vám na požiadanie namontujeme. Jeho hlavnou výhodou je optimálna výmena vyduchu pri najnižších stratách tepelnej energie. Zároveň dochádza k priebežnému vetraniu bez prievanu.


Súbory na stiahnutie

nameSystemova-platforma.pdf